..:: Czech Vietcong 2 Fan Page ::..  ..:: Czech Vietcong Forum ::..

Pád v 2. misi

Zakysli jste ve hře, nebo máte jiný problém? Sem s tím.

Pád v 2. misi

Příspěvekod HonzikPok » úte pro 08, 2009 7:17 pm

Vlastním originální hry Vietcong a Vietcong first alpha, patche 1.60.
Když ve vietcongu hraji 2. misi, dostanu se přes nastražený granát, přes Charlíky i přes další pasti, ale v momentě kdy Nhut řekne: "Charlie blízko, cítím to." a Hawkins "Skoro ty bastardy cejtim." hra spadne. Jediné co se stane, tak v daném momentě se hra okamžitě ukončí (bez předchozího varování). Zkoušel jsem to několikrát, pokaždé hra spadne v ten samý moment. Nespouští se v tento moment třeba nějaké video, že by hru shazoval špatný kodek? V návodech na hru píší že by měl radista v tento moment obdržet nějaké instrukce, to ale u mě nenastane.
Ještě dodám, že Charlieky jsem pokaždé zastřelil jednoho za první pastí, druhého u propadla a třetí utekl.
EDIT: Našel jsem záznam z jiného fóra:
Tohle padání způsobuje Vista v kombinaci s některými zvukovkami (povětšino integrovanými). Problémem je jenda DLL knihovna, kterou mají Visty jinou a vietcong spadne vždy, když se někdo pokusí použít vysílačku.
Kdyby někdo přišel na řešení, značná část uživatelů Vist by mu určitě zulíbala všechny internetové accounty :D .

Zkoušel jsem mód kompatibility i vypnutí zvuku u hry v nastavení, ale bez výsledku. Tohle je X-tá hra, která mi nejde kvůli Vistě. * (místo této hvězdičky si přimyslete pár neslušných nadávek na Vistu)
Jestli najdete řešení, napište prosím.
HonzikPok
Vojín
Vojín

Re: Pád v 2. misi

Příspěvekod Joker » pát pro 25, 2009 12:58 pm

HonzikPok píše:Vlastním originální hry Vietcong a Vietcong first alpha, patche 1.60.
Když ve vietcongu hraji 2. misi, dostanu se přes nastražený granát, přes Charlíky i přes další pasti, ale v momentě kdy Nhut řekne: "Charlie blízko, cítím to." a Hawkins "Skoro ty bastardy cejtim." hra spadne. Jediné co se stane, tak v daném momentě se hra okamžitě ukončí (bez předchozího varování). Zkoušel jsem to několikrát, pokaždé hra spadne v ten samý moment. Nespouští se v tento moment třeba nějaké video, že by hru shazoval špatný kodek? V návodech na hru píší že by měl radista v tento moment obdržet nějaké instrukce, to ale u mě nenastane.
Ještě dodám, že Charlieky jsem pokaždé zastřelil jednoho za první pastí, druhého u propadla a třetí utekl.
Tohle padání způsobuje Vista v kombinaci s některými zvukovkami (povětšino integrovanými). Problémem je jenda DLL knihovna, kterou mají Visty jinou a vietcong spadne vždy, když se někdo pokusí použít vysílačku.
Kdyby někdo přišel na řešení, značná část uživatelů Vist by mu určitě zulíbala všechny internetové accounty :D .

Zkoušel jsem mód kompatibility i vypnutí zvuku u hry v nastavení, ale bez výsledku. Tohle je X-tá hra, která mi nejde kvůli Vistě. * (místo této hvězdičky si přimyslete pár neslušných nadávek na Vistu)

A zkušel si přeinstalovat VC???? jestli tohle nepomůže , tak zruš Vistu(stejně je na ho*no)!! a natáhni si tam XP-čko... !!!! to je rzhodně lepší než Vista! (vlastní zkušenost)! ;-) :-)
Joker
Vojín
Vojín

Příspěvekod Street_cz » pon pro 28, 2009 9:32 pm

To je sice hezké, že sou visty na h*vno, ale měnit OS kvůli jedné hře není, a o to se musím opřít, konstruktivní řešení.
Zdravím všechny zblázněné do Vietcongu, bohužel mám ten samý problém, co Honzik... jen je to v jiné části hry. Proto se na Vás obracím s dotazem: ví někdo, co s tím? A měnit OS kvůli tomu nehodlám.
Děkuji
Street_cz
Vojín
Vojín

Příspěvekod PVT CJ HORNSTER » pon úno 22, 2010 6:08 pm

Joker píše:
HonzikPok píše:Vlastním originální hry Vietcong a Vietcong first alpha, patche 1.60.

A zkušel si přeinstalovat VC???? jestli tohle nepomůže , tak zruš Vistu(stejně je na ho*no)!! a natáhni si tam XP-čko... !!!! to je rzhodně lepší než Vista! (vlastní zkušenost)! ;-) :-)

Souhlasím
Hrajete BF2 ??? Jestli ne tak začněte. Tady jsou moje stats z BF2Obrázek
PVT CJ HORNSTER
Četař
Četař

Příspěvekod HappyCz » pát črc 30, 2010 9:38 am

Mám program který tuhle chybu opravuje. Pokud by měl někdo zájem můžu mu ho poslat 8) :D i s návodem
HappyCz
Vojín
Vojín

Příspěvekod Tomasek » ned srp 29, 2010 3:06 pm

HappyCz píše:Mám program který tuhle chybu opravuje. Pokud by měl někdo zájem můžu mu ho poslat 8) :D i s návodem

Posles? byl bych moc rad :) diky moc tky mi to dela
Tomasek
Vojín
Vojín

Příspěvekod HappyCz » ned srp 29, 2010 10:30 pm

Tomasek píše:Posles? byl bych moc rad :) diky moc tky mi to dela

Tak tady to máš i s návodem uvnitř. Kdyby byly nejasnosti piste mi na skype : jakub-happycz.

Download : http://uloz.to/5704463/vc-vista.rar
HappyCz
Vojín
Vojín

Příspěvekod Tomasek » pon srp 30, 2010 1:09 pm

HappyCz píše:

Tak tady to máš i s návodem uvnitř. Kdyby byly nejasnosti piste mi na skype : jakub-happycz.

A v jakem programu to je(pres jaky program se to otvira ten stahovany soubor?) Stahnuto ale nejde mi to otevrti protoze nemam ten program pres ktery se to otvira jestli me chapes:) A nemam vistu pujde to tky mam Windows 7
Tomasek
Vojín
Vojín

Příspěvekod HappyCz » pon srp 30, 2010 3:15 pm

Tomasek píše:
HappyCz píše:

A v jakem programu to je(pres jaky program se to otvira ten stahovany soubor?) Stahnuto ale nejde mi to otevrti protoze nemam ten program pres ktery se to otvira jestli me chapes:) A nemam vistu pujde to tky mam Windows 7

Stáhni si Winrar zde máš odkaz : http://www.edownload.cz/sw/winrar/download/. A ano jede to i na Windows 7 a taky to opravuje problémy s Hradbou 8) .
HappyCz
Vojín
Vojín

Příspěvekod Kovalu » úte lis 16, 2010 12:13 pm

Mě to nefunguje,napiše mi to že program vietcong.exe přestal fungovat,co s tím??
Kovalu
Vojín
Vojín

Příspěvekod HappyCz » čtv úno 17, 2011 2:26 pm

Ti co pořád neví jak na to tady jsem pro vás udělal návod : http://vc-vista.ic.cz/
HappyCz
Vojín
Vojín

Příspěvekod Ozzy » ned říj 02, 2011 4:12 pm

zrdavim no tak ja udělal vše co je psáno výše ale nejde to naskočí černá obrazovka a hle jsem z5 na ploše co stím ? :cry:
Ozzy
Vojín
Vojín

Příspěvekod mizera. » čtv pro 01, 2011 2:26 pm

VYSÍLAČKA VYŘEŠENA
Dlouho jsem nad tím přemýšlel a zkošel snad všechno, až sem na to přisel a jde mi uplně všechno od MP až po tu zasr*nou vysílačku a bez problému hraju, zde je vše co potřebujete
http://www.ulozto.cz/11452118/vietcong-vcstarter-win-7-rar
případné dotazy na chajda@centrum.cz
mizera.
Vojín
Vojín

VYŘEŠENO PO 2.

Příspěvekod mizera. » ned lis 25, 2012 4:37 pm

VYŘEŠENO PO 2.
The Archi Family (http://www.thearchifamily.com) udělal změny a proto starý VCStarter nejde a píše failed to check for updates
Takže vytvořili něco nového a je to o hodně jednodušší na instalaci než předtím, jak jsem uváděl v návodu na VCStarter.
Vše potřebná na to aby jste rozchodili Vietcong a Vietcong - Fist Alpha najdete zde :
http://ulozto.cz/xW2qZSD/vietcong-vcstarterconfig-win-7-8-2012-rar
mizera.
Vojín
Vojín

Zpět na Poradna